Prawnik, adwokat i radca prawny Choszczno

Radcy prawni z doświadczeniem i kompetencjami

Wszystkie osoby oczekujące profesjonalnych porad natury prawnej, chcące wyjść z często skomplikowanych sytuacji, w których pomóc może adwokat, prawnik lub radca prawny, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Poszwiński, Pogorzelczyk i Zając. Wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie we wszystkie powierzone nam sprawy. Cechujemy się także wysoką skutecznością działań, dlatego też coraz więcej osób zamieszkujących Choszczno decyduje się na kontakt właśnie z kancelarią

Adwokat – Choszczno. Najwyższa jakość obsługi

Skupieni w naszym zespole radcy prawni są doświadczonymi ekspertami zorientowanymi na indywidualne potrzeby podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Oferujemy kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach prawa. Jeżeli niezbędny jest Państwu profesjonalny adwokat bądź radca prawny, który zapewni satysfakcjonującą jakość obsługi, powinni Państwo nam zaufać. Serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej kancelarii wszystkie osoby zamieszkujące m.in. Choszczno, lecz nie tylko.

Adwokat Choszczno - Symboliczna waga sprawiedliwości
Waga sprawiedliwości: Profesjonalny Adwokat w Choszcznie

Radca prawny – Choszczno. Dla nas to Klient jest najważniejszy

Warto również wiedzieć, że nasza kancelaria to przede wszystkim zgrany i doświadczony zespół radców prawnych, adwokatów oraz prawników. Dla nas to Klient jest najważniejszy, dlatego też każdorazowo dbamy o bieżące informowanie ich o wszelkich postępach w danej sprawie, tak, by na ich podstawie mógł on podejmować najlepsze dla niego decyzje. Jesteśmy zdania, że nasz Klient ma prawo oczekiwać, iż prawnik jest zawsze do Jego dyspozycji, dlatego też możemy zagwarantować, że będą Państwo w dobrych rękach.

Prawnik – Choszczno. Zapraszamy do kontaktu

Chcąc mieć pewność świadczenia usług na najwyższym poziomie warto skontaktować się z naszymi prawnikami. Jeżeli poszukują Państwo doświadczonej i skutecznej kancelarii prawnej w Choszcznie – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną oraz zamieszczonymi na niej informacjami. Pomożemy Państwu m.in. w zakresie windykacji należności oraz dochodzenia odszkodowań. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na każde z nich.

Poznaj naszych specjalistów

W zespole kancelarii znajdują się doświadczeni radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić najtrudniejsze sprawy.

Nasi specjaliści

Radca prawny Łukasz Poszwiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2009 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym a także w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Występuje przed sądami i organami administracji, reprezentując Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach.

 Adwokat – Karol Zając

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na zagadnieniach prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, rodzinnego i pracy oraz prawa administracyjnego.

Radca prawny – Maciej Pogorzelczyk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie i postępowaniu cywilnym, prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, oraz prawie upadłościowym i naprawczym.