Dochodzenie odszkodowań Poznań

Posiadamy odpowiednie kompetencje oraz niezbędną wiedzę

Dochodzenie odszkodowań to zawiła dziedzina, w ramach której możemy zaoferować profesjonalną i skuteczną pomoc. Zawsze działamy rzetelnie i uczciwie oraz z pełnym zaangażowaniem dążymy do wyegzekwowania roszczeń od podmiotów, które są zobowiązane do naprawienia szkody. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną związaną z dochodzeniem odszkodowań w Poznaniu uwzględniającą dochodzenie odszkodowań zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym. Od zawsze stawiamy na profesjonalizm oraz efektywne działanie, ponieważ naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie klienta wynikające z uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania. Jeżeli Poznań jest miastem, w którym szukają Państwo kompleksowej pomocy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kancelarii.

Nasze usługi kierowane są do wszystkich poszkodowanych osób, również tych, które uczestniczyły w wypadkach. Pomagamy między innymi kierowcom, motocyklistom, pasażerom i nie tylko. Dochodzeniem odszkodowań w Poznaniu zajmuje się zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy indywidualnie podchodzą do każdej powierzanej sprawy. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że kwestie nam powierzone będą prowadzone rzetelnie, przy minimum formalności z Państwa strony.

Dochodzenie odszkodowań Poznań - młotek sędziowski

Od wielu lat zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań w Poznaniu

Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też podczas wykonywania swoich obowiązków każdorazowo stawiamy na profesjonalizm oraz efektywne i szybkie działanie. Wiemy, jak istotny jest dla Państwa czas, dlatego dokładamy wszelkich starań aby dochodzenie odszkodowań w Poznaniu przebiegało sprawnie i w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki takiemu podejściu zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów, a przez wysoką skuteczność podejmowanych przez nas działań, znaczna część spraw kończy się sukcesem.

W sferze postępowań z zakresu odszkodowań, okres przedawnienia mija po 3 latach, a w szczególnych przypadkach może on wynosić nawet 20 lat. Mimo tego nie należy jednak zwlekać z ich dochodzeniem. Upływ czasu działa na niekorzyść Klienta, a niepotrzebne czekanie może negatywnie wpłynąć na materiał dowodowy w sprawie. Dodatkowo, przedłużanie podjęcia decyzji o odzyskaniu odszkodowania może wpłynąć na obniżenie jego wysokości. Chcąc uniknąć takiej sytuacji warto skontaktować się z naszymi kancelariami prawnymi, które od lat świadczą usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań w Poznaniu.Gwarantujemy satysfakcjonujące odszkodowanie każdemu Klientowi

Nasze kancelarie doradzają przy dochodzeniu odszkodowań w Poznaniu zarówno osobom poszkodowanym w wypadkach, jak ich rodzinom. Warto zaznaczyć, że nasi Klienci mają całkowity wpływ na ustalenia między nimi, a firmą ubezpieczeniową, szczególnie w przypadku ustalania kwoty ugody. Nasze kancelarie nigdy nie podejmują decyzji w tej kwestii bez Państwa akceptacji. Wiemy, że wysokość odszkodowania musi być jak najbardziej satysfakcjonująca, dlatego też Klienci współpracujący z nami mają pełną wiedzę oraz możliwość uczestniczenia w każdej sprawie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dużej wiedzy możemy zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań w Poznaniu prowadzone są przez wykwalifikowanych radców prawnych, których wiedza umożliwia zapewnienie Państwu satysfakcjonującego odszkodowania. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by uzyskane przez nas odszkodowania mogły zaspokoić obecne potrzeby, jak i zabezpieczyć Państwa przyszłość.

Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnej obsługi prawnej w zakresie dochodzenia odszkodowań w Poznaniu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ mamy świadomość, jak ważne jest dla osoby poszkodowanej uzyskanie godziwego odszkodowania po wypadku. Dzięki naszej pomocy otrzymujecie Państwo możliwość szybkiego powrotu do zdrowia, ponieważ staramy się uzyskiwać odszkodowania w jak najwyższych kwotach. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu poszerzaniu naszych kompetencji. Przez lata wypracowaliśmy efektywny model uzyskiwania roszczeń odszkodowawczych, dzięki czemu grono naszych zadowolonych Klientów nieustannie się poszerza.Dochodzenie odszkodowań w Poznaniu - kodeks prawny

Klient jest dla nas najważniejszy

W zespole kancelarii znajdują się doświadczeni radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań w Poznaniu i nie tylko. Tym, co nas wyróżnia przy wykonywaniu zleconych zadań, jest utrzymywanie ciągłej komunikacji z Klientem, ponieważ zdobyte doświadczenie wielokrotnie pokazało nam, że Klient zawsze dysponuje najszerszą wiedzą w zakresie stanu faktycznego sprawy. Wypracowaliśmy więc model współpracy, który zapewnia każdemu Klientowi pełną wiedzę o statusie sprawy.

Klient jest na bieżąco i szczegółowo informowany o każdym zdarzeniu dotyczącym dochodzenia odszkodowania w Poznaniu. Dodatkowo, na życzenie Klientów, wszystkie przygotowywane dokumenty są przesyłane celem weryfikacji. Każdą kluczową decyzję w sprawie podejmujemy wspólnie. Taki model współpracy powoduje, że Klienci nigdy nie tracą kontroli nad powierzoną nam sprawą, ponieważ zawsze mają wpływ na jej przebieg i wiedzą o każdym jej etapie. Jeżeli również Państwo potrzebują fachowej pomocy z zakresu uzyskania odszkodowania, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Do naszych największych atutów zaliczyć można wykwalifikowany zespół pracowników, dla których praca jest również pasją. Ich ogromna wiedza oraz chęć nieustannego doskonalenia swoich umiejętności umożliwiają prawidłowe ocenianie szansy uzyskania zadośćuczynienia w przypadku dochodzenia odszkodowań w Poznaniu. Dodatkowo, wysoce rozwinięte zdolności negocjacyjne pozwalają sfinalizować każdą sprawę w niedługim czasie, co pozwala zaoszczędzić Państwu nerwów i niepotrzebnego stresu.
Dochodzenie odszkodowań Poznań

Kancelarie świadczą kompleksową obsługę prawną w zakresie dochodzenia odszkodowań

Dochodzenie odszkodowań to zawiła dziedzina, w ramach której możemy zaoferować profesjonalną i skuteczną pomoc. Zawsze działamy rzetelnie i uczciwie oraz z pełnym zaangażowaniem dążymy do wyegzekwowania roszczeń od podmiotów, które są zobowiązane do naprawienia szkody. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną uwzględniającą dochodzenie odszkodowań zarówno na etapie przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym. Od zawsze stawiamy na profesjonalizm oraz efektywne działanie, ponieważ naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie klienta wynikające z uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania. Jeżeli Poznań jest miastem, w którym szukają Państwo kompleksowej pomocy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kancelarii.

Obszary praktyk

Prawo karne i karno-skarbowe
Prawo cywilne
Prawo rodzinne i spadkowe
Prawo administracyjne i budowlane
Prawo autorskie
Prawo ubezpieczeń społecznych

Poznaj naszych specjalistów

W zespole kancelarii znajdują się doświadczeni radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić najtrudniejsze sprawy.

Nasi specjaliści

Radca prawny Łukasz Poszwiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2009 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym a także w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Występuje przed sądami i organami administracji, reprezentując Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach.

 Adwokat – Karol Zając

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na zagadnieniach prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, rodzinnego i pracy oraz prawa administracyjnego.

Radca prawny – Maciej Pogorzelczyk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie i postępowaniu cywilnym, prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, oraz prawie upadłościowym i naprawczym.