Windykacja należności Poznań

Zajmujemy się profesjonalną windykacją należności w Poznaniu

Zmagają się Państwo z nieuczciwymi klientami oraz kontrahentami? Nie mogą Państwo odzyskać zaległych należności? Prosimy zatem o zapoznanie się z ofertą naszych kancelarii, ponieważ jednym z obszarów ich działalności jest windykacja należności od podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W ramach tej usługi realizujemy wszelkie działania, które są niezbędne do wyegzekwowania od dłużnika należności. Działamy szybko, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ naszym priorytetem jest satysfakcja osób, które obdarzyły nas zaufaniem. Jeżeli zatem windykacja należności w Poznaniu to problem, z którym Państwo się zmagają, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jednym z wyznaczników naszej działalności jest wysoka skuteczność działań. Nasza oferta windykacji należności w Poznaniu dotyczy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Wiemy, że nie ma dwóch takich samych spraw, dlatego też każdorazowo dopasowujemy swoje działania do specyfiki każdej z nich. Odzyskiwanie Państwa należności zaczynamy natychmiast, tuż po przekazaniu naszej kancelarii wierzytelności. Staramy się rozwiązywać wszelkie problemy w sposób polubowny, jednak w przypadku takiej konieczności, możemy wejść także na drogę sądową, szczególnie, gdy dłużnik odmawia współpracy lub też kontakt z nim jest niemożliwy.

Oferujemy Państwu kompleksowe działania z zakresu windykacji należności w Poznaniu. Nasze działania obejmują zarządzanie należnościami, które są wynikiem nieopłaconych faktur, wyroków zapłaty, zaliczek, pożyczek oraz kar umownych. Warto również wspomnieć, że windykacja nie musi dotyczyć wyłącznie kwoty głównej, ale również odsetek naliczanych od niezapłaconych należności. Każda windykacja, każdy dług oraz każdy dłużnik różnią się od siebie, dlatego też wymagają indywidualnego podejścia. Swoją pracę zaczynamy więc od dokładnej analizy prawno-finansowej dłużnika oraz dostarczonych nam dokumentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić z Klientem sposoby postępowania oraz metody, które będą najbardziej odpowiednie do danej sprawy.

Windykacja należności w Poznaniu - niezbędny zbiór praw
Młotek sędziowski - Windykacja należności Poznań

Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję

W ramach windykacji należności w Poznaniu, nasze kancelarie oferują Państwu pomoc prawną zarówno w przypadku postępowania przedsądowego, jak i w momencie postępowania przed sądami oraz komornikiem. Obsługa prawna wierzytelności oferowana przez nas obejmuje przede wszystkim:

  • udzielanie porad prawnych
  • sporządzanie pism związanych z wezwaniem do zapłaty, czy też wszczęciem egzekucji
  • sporządzanie pism dla dłużnika
  • prowadzenie negocjacji
  • reprezentowanie Klienta na drodze sądowej

Już będąc na etapie windykacji przedsądowej podejmujemy stanowcze i zdecydowane działania mające na celu zaspokojenie wszelkich roszczeń każdego Klienta. Jesteśmy zdeterminowani, dlatego też konsekwentnie dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów, wykorzystując do tego wieloletnie doświadczenie oraz nieszablonowe podejście do prowadzonej sprawy. Zajmujemy się skuteczną windykacją należności w Poznaniu, dochodząc roszczeń Klientów przed sądami wszystkich instancji. Nasza wiedza oraz szerokie zaplecze merytoryczne umożliwiają nam zagwarantowanie Państwu szybkiego i satysfakcjonującego przebiegu postępowania sądowego, prowadzącego do odzyskania Państwa należności.

Windykacji należności w Poznaniu podlegają przede wszystkim niezapłacone faktury, zobowiązania pisemne, nieuregulowane wynagrodzenia, kwoty wynikające z umów sprzedaży oraz inne udokumentowane zdarzenia. Jeżeli również Państwo poszukują profesjonalnej kancelarii, która pomoże Państwu odzyskać zaległe płatności, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarancją satysfakcjonujących działań naszych kancelarii jest przede wszystkim szybkość, dokładność w działaniu, kompleksowość świadczenia usług, uczciwość handlowa oraz całkowite zaangażowanie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Obowiązuje nas również tajemnica służbowa, dzięki czemu mogą być Państwo pewni całkowitej dyskrecji z naszej strony.Staramy się załatwiać sprawy polubownie

Zaufało nam już wiele osób, korzystających z naszej oferty windykacji należności w Poznaniu, dla których z wysoką skutecznością egzekwowaliśmy zarówno małe, jak i duże długi. Początkowo staramy się rozwiązać sprawę polubownie, tak by zmotywować dłużnika do dobrowolnej spłaty zaległych należności, unikając tym samym wchodzenia na drogę sądową. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji, dzięki czemu wiele powierzonych nam spraw zostaje zakończona na tym właśnie etapie. Zdarza się jednak, że polubowna windykacja nie przynosi zamierzonych efektów. Wówczas wybieramy odpowiedni tryb postępowania sądowego, weryfikujemy zgromadzoną dokumentację oraz składamy pozew do odpowiedniego sądu. Sporządzamy również wszelkie pisma procesowe oraz reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu sądowym.

Prowadzona przez nasze kancelarie prawne windykacja należności w Poznaniu charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem efektywności. Znaczną część spraw udaje się nam zakończyć już na etapie postępowania polubownego, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym dla Klienta. Spośród wielu firm zajmujących się odzyskiwaniem należności, nasza odznacza się wieloletnim doświadczeniem, kompetencją oraz rzetelnością. Nasza pomoc nie ogranicza się wyłącznie do odzyskiwania należności, ale również efektywnej pomocy na wszystkich etapach skomplikowanego procesu windykacyjnego.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalistów zajmujących się windykacją należności w Poznaniu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy każdej osobie, gwarantujący jednocześnie dyskrecję oraz indywidualne podejście. Zaufało nam już wielu Klientów, których z roku na rok jest coraz więcej, co nas bardzo cieszy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bezpośredniego lub też poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie.Odzyskane pieniądze dzięki windykacji należności w Poznaniu

Windykacja należności Poznań

Kancelarie świadczą kompleksową obsługę prawną w zakresie windykacji należności

Zmagają się Państwo z nieuczciwymi klientami oraz kontrahentami? Nie mogą Państwo odzyskać zaległych należności? Prosimy zatem o zapoznanie się z ofertą naszych kancelarii, ponieważ jednym z obszarów ich działalności jest windykacja należności od podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. W ramach tej usługi realizujemy wszelkie działania, które są niezbędne do wyegzekwowania od dłużnika należności. Działamy szybko, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie, ponieważ naszym priorytetem jest satysfakcja osób, które obdarzyły nas zaufaniem. Jeżeli zatem windykacja należności to problem, z którym Państwo się zmagają, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Obszary praktyk

Prawo karne i karno-skarbowe
Prawo cywilne
Prawo rodzinne i spadkowe
Prawo administracyjne i budowlane
Prawo autorskie
Prawo ubezpieczeń społecznych

Poznaj naszych specjalistów

W zespole kancelarii znajdują się doświadczeni radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić najtrudniejsze sprawy.

Nasi specjaliści

Radca prawny Łukasz Poszwiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2009 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym a także w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Występuje przed sądami i organami administracji, reprezentując Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach.

 Adwokat – Karol Zając

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na zagadnieniach prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, rodzinnego i pracy oraz prawa administracyjnego.

Radca prawny – Maciej Pogorzelczyk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie i postępowaniu cywilnym, prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, oraz prawie upadłościowym i naprawczym.