Prawnik, adwokat i radca prawny Nowy Tomyśl

Kancelaria prawna – Nowy Tomyśl

Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, adwokatami oraz radcami prawnymi, którzy swoją pomoc oferują między innymi wszystkim mieszkańcom miasta Nowy Tomyśl. Wyróżnia nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie we wszystkie powierzone nam sprawy. Cechujemy się także wysoką skutecznością działań, dlatego też coraz więcej osób, które zmagają się z różnego rodzaju problemami natury prawnej chętnie korzysta z naszych usług i doradztwa. W naszym zespole znajduje się adwokat, radca prawny oraz prawnik – osoby z odpowiednią wiedzą oraz kompetencjami.

Adwokat. Nowy Tomyśl – wyróżnia nas profesjonalizm oraz duże doświadczenie

Skupieni w naszym zespole prawnicy są doświadczonymi ekspertami zorientowanymi na indywidualne potrzeby podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Oferujemy kompleksową obsługę na wielu płaszczyznach prawa. Jeżeli więc niezbędny jest Państwu profesjonalny adwokat bądź radca prawny, który zapewni satysfakcjonującą jakość obsługi, powinni Państwo nam zaufać. Serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia naszej kancelarii wszystkie osoby zamieszkujące m.in. Nowy Tomyśl, jak i inne, pobliskie miejscowości.

Adwokat w Nowym Tomyślu - młotek sędziowski
Prawnik Nowy Tomyśl

Radca prawny Nowy Tomyśl – są Państwo w dobrych rękach

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej pomocy? Nasza kancelaria to przede wszystkim zgrany i doświadczony zespół radców prawnych, adwokatów oraz prawników. Dla nas to Klient jest najważniejszy, dlatego też każdorazowo dbamy o bieżące informowanie ich o wszelkich postępach w danej sprawie, tak, by na ich podstawie mógł on podejmować najlepsze dla niego decyzje. Jesteśmy zdania, że nasz Klient ma prawo oczekiwać, iż prawnik jest zawsze do Jego dyspozycji, dlatego też możemy zagwarantować, że będą Państwo w dobrych rękach.

Prawnik. Nowy Tomyśl – skuteczna pomoc dla każdego

W czym możemy Państwu pomóc? Oferujemy pomoc m.in. w zakresie odzyskiwania należności, odszkodowań, opiniowania umów oraz obsługi prawnej firm i spółek. Jeśli chcą mieć Państwo pewność świadczenia usług i doradztwa prawnego na najwyższym poziomie warto skontaktować się z naszymi prawnikami w Nowym Tomyślu. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Poznaj naszych specjalistów

W zespole kancelarii znajdują się doświadczeni radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić najtrudniejsze sprawy. Nowy Tomyśl to nie jedyny obszar, w którym funkcjonujemy. Kancelaria prawna Poznań jest miejscem, w którym także nas spotkasz.

Nasi specjaliści

Radca prawny Łukasz Poszwiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2009 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym a także w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Występuje przed sądami i organami administracji, reprezentując Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach.

 Adwokat – Karol Zając

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na zagadnieniach prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, rodzinnego i pracy oraz prawa administracyjnego.

Radca prawny – Maciej Pogorzelczyk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie i postępowaniu cywilnym, prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, oraz prawie upadłościowym i naprawczym.