Obsługa prawna firm i spółek Poznań

Obsługa prawna firm w Poznaniu - Temida i młotek sędziowski
Obsługa prawna spółek w Poznaniu - konsultacja prawnicza
Obłsuga prawna firm Poznań - młotek sędziowski

Oferujemy Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę prawną spółek w Poznaniu oraz firm.

Nasze kancelarie oferują zainteresowanym podmiotom gospodarczym profesjonalną obsługę prawną firm w Poznaniu. To kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, która jest niezbędna w wielu aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, prawie pracy oraz prawie upadłościowym i naprawczym, dlatego możemy zagwarantować obsługę na wielu płaszczyznach. Działamy szybko i profesjonalnie oraz z maksymalnym zaangażowaniem podejmujemy się każdej powierzonej nam sprawy. Dołożymy wszelkich starań, aby świadczona przez nas obsługa pozwalała na wieloletnią współpracę.

Nasze działania opierają się między innymi. na:
-wsparciu podczas zakładanie firm oraz spółek
-przygotowywaniu projektów umów
-opiniowaniu umów
-pomocy prawnej w momencie zakładania działalności gospodarczej
-obsłudze prawnej procesów windykacyjnych
-reprezentowaniu przed sądami
-uczestnictwie w negocjacjach, itp.

Od lat zajmujemy się obsługą prawną poznańskich firm

Nasze kancelarie cechuje wszechstronność oraz znajomość prawa cywilnego, prawa nieuczciwej konkurencji, prawa spółek, prawa administracyjnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Możemy więc Państwu zagwarantować rzetelną i w pełni profesjonalną obsługę prawną poznańskich firm oraz spółek. Udzielamy fachowej pomocy prawnej wszystkim przedsiębiorcom, którzy tego potrzebują. Jesteśmy zawsze do dyspozycji Klienta i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego z nich na każdym etapie współpracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie obsługi prawnej firm w Poznaniu nasze kancelarie mogą zaoferować Państwu kompleksową i fachową pomoc prawną związaną z bieżącą działalnością, jak również w przypadku nagłych i wymagających wiedzy prawniczej spraw. Swoje działania realizujemy kompleksowo, zapewniając obsługę prawną firm na najwyższym poziomie. Podczas współpracy, mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo we wszystkich sprawach pojawiających się w codziennej działalności każdej firmy. Wiemy, jak ważny jest dla naszych Klientów czas, dlatego też zapewniamy terminowe i niezwykle sprawne rozwiązywanie wszelkich problemów  prawnych.Zajmujemy się również obsługą prawną poznańskich spółek

Nasz zakres działań związany z obsługą prawną poznańskich spółek oraz firm obejmuje również pomoc w prowadzeniu różnego rodzaju sporów pojawiających się w związku z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Od lat reprezentujemy naszych Klientów już na etapie postępowań mediacyjnych oraz przed sądami powszechnymi wszystkich instancji. Każdorazowo dbamy o zapewnienie Państwu najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług, tak by móc zagwarantować obsługę prawną dostosowaną do Państwa potrzeb i wymagań. Dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas obowiązki były jak najbardziej efektywne.

Dodatkowo, możliwe jest korzystanie również ze stałej obsługi prawnej spółek w Poznaniu. Nasze kancelarie zapewniają kompleksowe doradztwo prawne w każdym aspekcie prowadzonej przez Klienta działalności. Podczas świadczenia tego typu pomocy prawnej, konieczne jest zapoznanie się z charakterem oraz specyfiką działalności, którą zajmuje się dany Klient. Dzięki temu możemy dostosować swoje usługi do jego indywidualnych potrzeb oraz wymagań.Obsługa prawna firm i spółek w Poznaniu - niezbędne dokumenty prawne
Dyskusja prawnicza: Obsługa prawna firm Poznań
Profesjonalna konsultacja z klientem w ramach obsługi prawnej firm i spółek w Poznaniu

Obsługa prawna firm na każdym etapie jej działalności

Zajmując się obsługą prawną poznańskich firm oraz spółek, pomagamy także w zakresie aspektów tzw. „wrażliwych”, które obejmują sukcesję rodzinnych firm oraz optymalizację działalności gospodarczej. Skutecznie pomagamy naszym Klientom w zabezpieczaniu działalności firmy przed śmiercią jej właściciela, zajmujemy się także sprawami dotyczącymi przekazania firmy małżonkowi lub też dzieciom. Oferujemy kompleksową  i rzetelną obsługę oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy z Klientem.

Dzięki rzetelnemu i sprawnemu wsparciu prawnemu każda firma może uniknąć niepotrzebnych i stresujących problemów. W ramach profesjonalnej obsługi prawnej firm w Poznaniu, nasze kancelarie świadczą pomoc w wielu aspektach prowadzonej działalności gospodarczej – od momentu jej założenia i zarejestrowania, aż po reprezentowanie Klienta w sądzie w przypadku różnego rodzaju sporów lub też windykacji nieotrzymanych należności. Oferujemy Państwu również obsługę prawną dotyczącą zagadnień związanych z właściwym funkcjonowaniem danego przedsiębiorstwa. Wiąże się to z dokładną analizą wszelkich  rozstrzygnięć sądowych, opinii prawnych oraz zmian wprowadzanych w przepisach prawa. W ramach naszych usług, każdy Klient, niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje, może być pewny, że wsparcie ze strony kancelarii będzie zawsze na satysfakcjonującym poziomie.

Doświadczeni specjaliści

Bieżąca obsługa prawna poznańskich spółek oraz firm świadczona jest w oparciu o umowy zawarte na czas określony lub nieokreślony, również w systemie doraźnym. W ramach naszych usług proponujemy Państwu kontakt bezpośredni, telefoniczny lub też poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Przedsiębiorcy podejmujący współpracę z naszymi kancelariami na każdym etapie działania otrzymują raporty na temat wszystkich zleconych nam spraw. Dzięki temu Klient jest zawsze na bieżąco informowany o podejmowanych przez nas działaniach oraz ich rezultatach.

Jako specjalistyczna kancelaria rozumiemy, że zagadnienia prawnicze oraz te związane z obsługą prawną firm dla wielu osób mogą być skomplikowane, dlatego chętnie pomożemy zająć się prawną stroną Państwa działalności gospodarczej. W zespole naszych kancelarii znajdują się doświadczeni i wykwalifikowani radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić obsługę prawną spółek w Poznaniu  i nie tylko.

Klient jest najważniejszy!

Chcąc zapewnić Państwu zadowolenie oraz satysfakcję ze świadczonych usług, możemy zagwarantować naszym Klientom indywidualne podejście oraz drobiazgowe i dokładne analizowanie każdej sprawy. Tym, co nas wyróżnia przy wykonywaniu zleconych zadań, jest utrzymywanie ciągłej komunikacji z Klientem, także w przypadku obsługi prawnej poznańskich spółek oraz firm. Zdobyte doświadczenie pokazało nam, że Klient zawsze dysponuje najszerszą wiedzą w zakresie stanu faktycznego sprawy. Wypracowaliśmy więc model współpracy, który zapewnia każdemu z nich pełną wiedzę o statusie sprawy. Dodatkowo, każdą kluczową decyzję w sprawie podejmujemy wspólnie. Taki model współpracy powoduje, że Klienci nigdy nie tracą kontroli nad powierzoną nam sprawą, ponieważ zawsze mają wpływ na jej przebieg i wiedzą o każdym jej etapie.

Obsługa prawna spółek
i firm Poznań

Kancelarie świadczą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych (firm i spółek)

Nasze kancelarie oferują zainteresowanym podmiotom gospodarczym profesjonalną pomoc dotyczącą szerokiego zakresu zagadnień. To kompleksowa obsługa prawna firm (przedsiębiorców), która jest niezbędna w wielu aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, prawie pracy oraz prawie upadłościowym i naprawczym, dlatego możemy zagwarantować obsługę na wielu płaszczyznach. Działamy szybko i profesjonalnie oraz z maksymalnym zaangażowaniem podejmujemy się każdej powierzonej nam sprawy. Dołożymy wszelkich starań, aby świadczona przez nas obsługa pozwalała na wieloletnią współpracę.

Obszary praktyk

Prawo karne i karno-skarbowe
Prawo cywilne
Prawo rodzinne i spadkowe
Prawo administracyjne i budowlane
Prawo autorskie
Prawo ubezpieczeń społecznych

Poznaj naszych specjalistów

W zespole kancelarii znajdują się doświadczeni radcowie prawni oraz adwokat. Odpowiedni warsztat i umiejętności, pozwalają nam z powodzeniem prowadzić najtrudniejsze sprawy.

Nasi specjaliści

Radca prawny Łukasz Poszwiński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2009 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, budowlanym a także w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Występuje przed sądami i organami administracji, reprezentując Klientów we wszelkiego rodzaju sprawach.

 Adwokat – Karol Zając

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Skupia się przede wszystkim na zagadnieniach prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, rodzinnego i pracy oraz prawa administracyjnego.

Radca prawny – Maciej Pogorzelczyk

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu 2012 roku. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie i postępowaniu cywilnym, prawie gospodarczym, prawie spółek handlowych, oraz prawie upadłościowym i naprawczym.